Zdravotnické potřeby

 
Vysoce účinné, vyzkoušené přírodní léky,
zdravotnícké potřeby a pomůcky pro zdraví

   
Telefonické dotazy a objednávky na zdravotnické potřeby: TELEFON:  604 266 813,  E-mail: e-shop.premus@email.cz
Informace ke zdravotnickým potřebámChodítko zdravotnickéZdravotnické polohovací lůžkaZdravotnické toaletní židleZdravotnická polohovací postel
Články o zdravotnické péči a potřebách
ProleženinyImobilitaZlomenina krčku kyčle ArtritidaBobath konceptKrční páteřBolesti zubů, krčky
Zvětšení prsouDekubity - matraceVrásky a stárnutíParadentózaProstataMenopauzaMobilita po CMPSexKřečové žily
Bolesti kloubůKosmetický kufřík jen 499,-Zdravotnické bandáže od 79,-Zdravotnické madlo s přísavkou za 169,-
Hlavní stranaZdravotnické potřeby a pomůcky dodáváme po celé ČR i na Slovensko. Dodávky - zdravotnické potřeby Praha, Brno, Ostrava do3 pracovních dnů.

 
Traiva Distributes Nationwide
 

Vysoce účinné, vyzkoušené přírodní léky, zdravotnické potřeby a pomůcky pro Vaše zdraví a mobilitu.
Osobně ručíme za kvalitu potřeb a serióznost textů a článků o zdraví a zdravotnických
potřebách a popisy  účinků doplňků stravy.
 Resveratrol
 

Body Enhancer
Domů Body Enhancer

Body enhancer

Ptáte se proč jiné ženy mají dokonalou ženskou postavu a Vy ne? Proč Vám se usazují tuky okolo pasu, na stehnech a vaše prsa nejsou pevná, nebo jsou malá? Máme pro Vás odpověď i vyzkoušené a námi ověřené řešení…

Tento problém v naprosté většině případů způsobuje nedostatek estrogenu. To je ženský hormon, který způsobuje ladné křivky ženské postavy. Ten ubývá rapidně už po 35 roku věku, ale může ho být nedostatek již od puberty.

Také se podávají transsexuálům, kteří se chtějí stát ženou. Podporují vývoj ženských sekundárních pohlavních znaků. Uměle vytvořený estrogen však může mít některé negativní vedlejší účinky.

Přípravek Body Enhancer obsahuje přírodní Fytoestrogen a další přírodní látky v jedinečné kombinaci. Fytoestrogen nemá tyto vedlejší účinky a naopak významně působí při předcházení rakoviny prsu. https://is.cuni.cz/webapps/zzp/detail/106998/?lang=cs

Vyzkoušeli jsme přípravek na mnoha ženách a výsledky byly překvapivé. Již po 15-30 dnech ženy cítily zvětšení a zpevnění prsou, (některé si musely koupit i větší podprsenku), zúžení pasu a boků a zúžení obvodu stehen, což poznali na nošeném oblečení. Také si všimly zpomalení růstu ochlupení na nohou.

Výrobce:

  bez DPH  s DPH   
Body Enhancer 100 tbl
05299
Kč 569.42  Kč 689.00 
Množ.

Platební podmínky : Zboží zasíláme standardně na dobírku službou PPL nebo Českou poštou na zadanou adresu. Firmy a instituce mohou zaplatit fakturou na základě vydané proforma-faktury. Zboží bude odesláno po zaplacení.
[ Více detailů ]

Zasílací podmínky : Zboží, zdravotnické potřeby odesíláme standardně do 7 dnů na dobírku službou PPL. Stálým zákazníkům zasíláme zboží i na fakturu.
[ Více detailů ]


TIPY PRO NAKUPOVÁNÍ: Hledáte- li zboží, můžete také využít hledání podle klíčových slov vpravo nahoře. Zadávejte hledání v jednotném čísle nebo jen část slova obsaženého v textu
Lidé, kteří si koupili tento produkt si koupili také:
   RESVERATROL MEGA - 120 tbl od 169,- KČ
   Fytohormonal ženy - zdraví a krása
   DMAE anti - age
   Natural facelifter
   Anti - Varixal
Vyzkoušejte tyto kategorie:
   Produkty pro zlepšení zdraví > Zdraví pro ženy

<< Zpět
 
 
 

Home | Košík | Uložené nákupy |


Všechny námi prodávané zdravotnické potřeby jsou pečlivě vybírány a testovány. Všechny zdravotnické potřeby v našem e-shopu mají prohlášení o shodě s předpisy podle zákona č. 22//1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a splnují požadavky  Zákona č. 102/2001 Sb., o obecné bezpečnosti výrobků.  Svých zákazníků nakupujících zdravotnické potřeby si velmi vážíme a proto vyřizujeme jakékoli reklamace ihned.  

Reklamace vyžadující posouzení výrobce - ve zkrácené lhůtě do max. 14 dnů. Zajištujeme záruční i pozáruční servis výrobků.

Copyright © 2009 Traiva s.r.o.